Lapkričio 7 d. mokykloje įvyko Greitųjų šachmatų turnyras. Tarpusavyje skirtingose amžiaus grupėse varžėsi 39 žaidėjai.

1–2 klasių grupėje nugalėjo Dovydas Liogys (1a kl.), antrą vietą užėmė Augustas Vasiliauskas (2c kl.), trečią – Emanuelis Trepėnaitis (2e kl.). Mergaičių įskaitoje nugalėjo Vanesa Kundrotaitė (2c kl.).

3–4 klasių mokinių grupėje pirmą vietą laimėjo Augustė Ovčinikova (3d kl.), antrą – Gytis Saukaitis (3a kl.), trečią – Laura Maurutytė (3d kl.).

Turnyro nugalėtojai apdovanoti rėmėjų – VSAT Pagėgių pasienio rinktinės įsteigtomis atminimo taurėmis ir medaliais, o visi turnyro dalyviai – mokyklos direktorės A. Strazdienės padėkomis.

Mokyklos direktorė A. Strazdienė už turnyro organizavimą nuoširdžiai dėkojo Vilkaviškio šachmatų klubo „Širvinta” prezidentei D. Jaškūnienei, vyriausiam teisėjui  A. Balandai, mokytojui ir teisėjui R. Martinkui ir pasidžiaugė puikia žaidėjų kova tokiame karališkame žaidime.

Daugiau renginio nuotraukų rasite galerijoje.