kvadratas-2013

Spalio mėnesį vyko tarpklasinės 3-4 klasių kvadrato varžybos. Trečių klasių tarpe pirmąją vietą iškovojo 3b klasės komanda, antrąją – 3c ir trečiąją 3a klasės komanda. Ketvirtų klasių tarpe pirmieji buvo 4d, antrieji 4a ir tretieji 4c klasių mokiniai.

Prieš pat rudens atostogas vyko varžybos dėl pereinamosios I korpuso  kvadrato taurės. Čia jėgas išbandė pirmąsias vietas laimėję trečiokai ir ketvirtokai. Stipresni čia buvo 3b klasės sportininkai. Jiems ir atiteko šių metų I korpuso čempionų taurė.

Na, o mokyklos II korpuse taip pat vyko tarpklasinės kvadrato varžybos. Stipriausi žaidėjai buvo 3d klasės mokiniai, antrąją vietą iškovojo 4b klasės komanda, trečiąją užėmė 3e klasė.

Varžybas organizavo sporto būrelių mokytojos Vilė Ašutaitienė ir Dalia Petruškienė.